تبلیغ سربرگ
هافبک پرسپولیس شب گذشته گفتگوی جالبی در تلویزیون انجام داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس شب گذشته در ویژه برنامه شبکه یک برای سال جدید حضور پیدا کرد و به گفتگو با مجری برنامه پرداخت. او درباره دلیل نیمکت نشینی ها اخیرش در این تیم و مشکل با برانکو گفت: آقای برانکو... مطالعه بیشتر »

هافبک پرسپولیس شب گذشته گفتگوی جالبی در تلویزیون انجام داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس شب گذشته در ویژه برنامه شبکه یک برای سال جدید حضور پیدا کرد و به گفتگو با مجری برنامه پرداخت. او درباره دلیل نیمکت نشینی ها اخیرش در این تیم و مشکل با برانکو گفت: آقای برانکو با من مشکلی ندارد و بازی کردن من با نظر سرمربی تیم است. وظیفه من تمرین است و هر وقت که سرمربی بگوید بازی می‌کنم. من مشکلی ندارم و تیم‌مان هم که خداراشکر قهرمان شد و در آسیا هم بالا می‌رود.
مسلمان درباره اینکه آیا اگر نیمکت نشینی‌اش ادامه پیدا کند به فکر رفتن از پرسپولیس می افتد یا خیر، گفت: پرسپولیس شرایطی دارد که در ابتدای فصل جدید نمی‌تواند بازیکن بگیرد و اینکه تیم را تنها بگذارم نامردی است. حالا زود است و بهتر است آخر فصل تصمیم بگیرم. شاید هم اوضاع بهتر شد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلم
پربازدید ها
عکس