تبلیغ سربرگ
به گزارش«لاهیجان»، ذبیح نیکفر در نشست خبری مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اعمال محدودیت‌ها برای مشاوران رسانه‌ای خبرنگاران اظهار کرد: چندی پیش یک مشاور رسانه‌ای برای خود انتخاب کردم که توسط دولتمردان بایکت خبری شد و خوب است رسانه‌ها به این موضوع هم بپردازند که دلیل این کار چیست. نیکفر با اشاره به برخی عملکرد... مطالعه بیشتر »

به گزارش«لاهیجان»، ذبیح نیکفر در نشست خبری مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اعمال محدودیت‌ها برای مشاوران رسانه‌ای خبرنگاران اظهار کرد: چندی پیش یک مشاور رسانه‌ای برای خود انتخاب کردم که توسط دولتمردان بایکت خبری شد و خوب است رسانه‌ها به این موضوع هم بپردازند که دلیل این کار چیست.

نیکفر با اشاره به برخی عملکرد و اعمال فشارها در حوزه چای افزود: برخی‌ها در مقابل نظارت‌ها ما را متهم به تقابل انگاری در مقابل دولت محکوم می‌کنند درحالی‌که نمایندگان وظیفه ذاتی نظارت خود را انجام می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه چای باید به‌عنوان یک محصول ارگانیک مورداستفاده قرار گیرد، گفت: چای توسط عده‌ای سودجو مورد سوء استفاده قرارگرفته است که باید هر چه سریع‌تر با همکاری و تعامل دولت رفع سو شود.

 

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای