تبلیغ سربرگ
کد خبر: 86081
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - شهریور ۵, ۱۳۹۷
بخشدار مرکزی لاهیجان خبر داد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، بخشدار مرکزی لاهیجان از افتتاح و بهره‌برداری از ۷ پروژه عمرانی، زیرساختی و … به مناسبت هفته دولت در این بخش باارزش ۲۶ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی برای ۶۵ نفر خبر داد. سمانه حسینی در این رابطه گفت: هم‌زمان با سومین روز از هفته دولت... مطالعه بیشتر »

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ابریشم ، بخشدار مرکزی لاهیجان از افتتاح و بهره‌برداری از ۷ پروژه عمرانی، زیرساختی و … به مناسبت هفته دولت در این بخش باارزش ۲۶ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی برای ۶۵ نفر خبر داد.

سمانه حسینی در این رابطه گفت: هم‌زمان با سومین روز از هفته دولت پروژه‌های عمرانی، زیرساختی و … بخش مرکزی شهرستان لاهیجان با حضور سرپرست فرمانداری لاهیجان، مردم و مسئولین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
بخشدار مرکزی لاهیجان عنوان کرد: با افتتاح این پروژه‌ها باارزش ۲۶ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی برای ۶۵ نفر به‌صورت موقت و دائمی شغل ایجاد شد.
وی به تشریح این طرح‌ها پرداخت و افزود: پنج کیلومتر روکش آسفالت روستای پاشاکی با اعتبار چهار میلیارد ریال، بانک نشاء ۱۰۰ هکتاری به مساحت پنج هزار متر با اعتبار ۹ میلیارد ۹۰۰ میلیون ریال، سه کیلومتر آسفالت روستای انارستان کلنگران با اعتبار چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، برق‌رسانی، اصلاح و تبدیل ۴ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده و کابل خود نگهدار به همراه نصب یک دستگاه ترانسفورماتور در روستای بازکیاگوراب با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال، ساختمان دهیاری بیجاربنه پائین به مساحت ۷۰ متر بااعتبار ۸۰۰ میلیون ریال، آسفالت راه روستایی کهبنه به سوستان بااعتبار دو میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال، پروژه آب‌رسانی (یک دهنه ایستگاه پمپاژ، بهینه‌سازی چشمه، لوله‌گذاری و احداث مخزن) با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طرح‌هایی بودند که مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.
حسینی در پایان بابیان اینکه این هفت پروژه به‌صورت نمادین و با حضور مسئولین افتتاح‌شده است، خاطرنشان کرد: درمجموع به مناسبت هفته دولت و باهمت دولت تدبیر و امید، ۸۶ پروژه در بخش مرکزی شهرستان لاهیجان به افتتاح رسیده است.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای