تبلیغ سربرگ
کد خبر: 88474
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - شهریور ۱۰, ۱۳۹۷
مقدمات اجرایی شدن وعده مسعود کاظمی فراهم شد؛
رئیس دادگاه طی حکم خود اعلام کرد شهرداری لاهیجان  ظرف مدت سه ماه آینده می تواند با پرداخت ۶٫۵ میلیارد تومان به صندوق دادگستری برای بازپس گیری جزیره از مستاجر فعلی اقدام کند. گفتنی است استاندار گیلان پیش از این وعده داده بود ۳٫۵ میلیارد تومان از مبلغ واگذاری را پرداخت خواهد کرد و شهرداری... مطالعه بیشتر »
رئیس دادگاه طی حکم خود اعلام کرد شهرداری لاهیجان  ظرف مدت سه ماه آینده می تواند با پرداخت ۶٫۵ میلیارد تومان به صندوق دادگستری برای بازپس گیری جزیره از مستاجر فعلی اقدام کند.

گفتنی است استاندار گیلان پیش از این وعده داده بود ۳٫۵ میلیارد تومان از مبلغ واگذاری را پرداخت خواهد کرد و شهرداری لاهیجان می تواند با پرداخت پول باقیمانده فرصت بزرگی برای ایجاد سرمایه گذاری تفریحی و گردشگری را ایجاد کند. گفته می شود شهرداری در نظر دارد فعلا از جزیره استخر به عنوان یک فضای عمومی تفریحی گردشگری استفاده کند تا شرایط حضور سرمایه گذار جدید در آن فراهم گردد.

جزیره استخر لاهیجان با اقدام ظاهراً قانونی یک شهردار در دهه ٧٠ با مبلغی ناچیز واگذار شد و از سال ۸۱ تاکنون درهایش به روی مردم بسته مانده است. در این میان جلسات دادگاه فراوانی برای بازپس گیری آن برگزار شده است که هیچ کدام به نتیجه نرسیده بود.

بازپس گیری جزیره برای در اختیار قرار دادن آن به مردم یکی از شعارهای مهم مسعود کاظمی شهردار فعلی لاهیجان بود که  در این زمینه  نشست های مختلفی نیز برگزار شد.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای